Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel Ortaklığı (PPP) projeleri kapsamında ihale edilen Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi işi, Kocaeli Hastane Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından üstlenildi.

Kocaeli Hastane Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. (SPV) ile GAMA-Türkerler Adi Ortaklığı arasında EPC sözleşme imzalandı.

Proje, 368.668 m² arsa alanı üzerine inşa edilecek olup, toplam inşaat alanı 335.648 m² ve yatak kapasitesi 1.180’dir. Sağlık kampüsü; Ana Hastane Binası, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri ve Teknik Servis Binalarından oluşuyor.

İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel Ortaklığı (PPP) projeleri kapsamında ihale edilen İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü Projesi Yapım İşleri ile Ürün ve Hizmetlerin Temin Edilmesi işi, İzmir Bayraklı Hastane Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından üstlenildi.

İzmir Bayraklı Hastane Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. (SPV) ile Türkerler-GAMA Adi Ortaklığı arasında EPC sözleşme imzalandı.

Sözleşmeye göre toplam inşaat alanı 573.547 m² olup, yatak kapasitesi 2.060’dır. Sağlık kampüsü; Ana Hastane Binası, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri ve Teknik Servis Binalarından oluşuyor.

Vyksa 250.yıl Projeleri

Otel Kompleksi inşaatı, Kafe inşaatı ve Kültür Merkezi renovasyonu:

  • Otel Kompleksi: Avrupa standartlarında beş yıldız seviyesinde, toplam 87 adet standart oda, 5 adet delux ve 1 adet kral dairesinden oluşan imalat kalemlerinin tüm tasarım işlerini (dekorasyon dahil), inşaasını ve işletmeye hazır hale getirilmesi gerçekleştirildi.
  • Kafe-Kantin Binası: Yaklaşık 700 m2 alana sahip, toplam 180 kişiye hizmet verecek olan imalat kalemlerinin tasarımını, inşaasını ve işletmeye hazır hale getirilmesini kapsar. Üst taşıyıcı yapı tamamen Finlandiya’dan satın alınan ahşap blok elemanlardan imal edildi.
  • Kültür Merkezi Binası: Mevcut çatı-yağmur drenaj sistemi, dış cephe boya ve sanatsal imalatlar ile kapı ve pencere imalatlarının tamir ve yenilenmesi yapıldı.

Katar Büyükelçiliği ve Büyükelçi Konutu

Büyükelçilik, Büyükelçi konutu, vize bölümü ve bekçi evleri ile peyzaj ve altyapı işlerinin anahtar teslimi temini ve yapımı gerçekleştirildi.

İnşaat alanı: 6.452 m2 kapalı bina alanı + 9.263 m2 açık alan

Serdar Oteli (5 Yıldızlı)

Çift yataklı 98 oda, bir kral dairesi, 8 daire ve 6 lüks daire olmak üzere 106 odalı beş yıldızlı otel blokunun lobisi, restoranı, balo salonu, konferans salonu, kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis kortu, diğer spor ve hobi tesisleri yanı sıra teknik tesisatı ve peyzajı ile birlikte tasarımı, temini ve yapımı gerçekleştirildi.

İnşaat alanı: 10.000 m2 kapalı alan + 16.000 m2 açık alan

Ertuğrul Gazi Camii ve Kültür Merkezi

Cami ile Türk Kültür Merkezi’nden oluşan külliyenin ve 17 hektarın peyzajının detay tasarımı ile anahtar teslimi temini ve yapımı gerçekleştirildi.

Caminin toplam inşaat alanı 3.767 m2, kültür merkezinin toplam inşaat alanı ise 3.500 m2’dir.

Mersin Villaları ve Yan Tesisleri

GAMA tarafından 85.000 m2 alan içinde konut alanı geliştirme projesi olarak inşa edilen bu bağımsız ev (villa) grubunda farklı 5 tipten 173 villa, alışveriş merkezi, idari ve sosyal tesisler, yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk oyun alanları, altyapı, pis su arıtma tesisi, peyzaj ve plaj tesisleri yer alıyor.

Gazprom Apartman Kompleksi

301 dairesi, ofisleri, dükkanları, atölyeleri, 310 otoluk kapalı garajı ve yer altı pasajı bulunan 10-22 katlı apartman kompleksinin anahtar teslimi yapımı gerçekleştirildi.

Nadejda Otel Kompleksi (5 Yıldızlı)

280 konuk odası, lobi, resepsiyon, 2 restoran, lobi bar, kafe, pastane, gece kulübü ile kumarhane, konferans salonları, kapalı yüzme havuzu ile fitness merkezi, 2 açık yüzme havuzu, özel konuklar için 12 villa, plaj tesisleri, açık spor sahaları, açık sinema ile diskotek, tesisat merkezi, yardımcı binalar, yollar, yürüme yolları ile ana kapılardan oluşan tam tefrişatlı beş yıldızlı otel kompleksinin anahtar teslimi tasarımı, temini ve yapımı gerçekleştirildi.