Yamal LNG Projesi

Yamal LNG Projesi, CWP3B Paketi: Utility ve Offsite için Modül Montaj ve Bağlantı İşleri, Mekanik İşler, Borulama İşleri, Anahtar Teslimi (Mühendislik- Satın alma- Montaj) Tanklar ve Binalar, Elektrik ve Enstrümantasyon işleri.

Tamamlandığında dünyanın en büyük endüstriyel tesislerinden biri olmasının yanı sıra kutupta yapılan ilk LNG tesisi olma özelliği taşıyan Yamal LNG tesisi montaj işleri sert ve zorlu hava koşullarına rağmen başarıyla tamamlandı.

Pearl GTL Tesisi – Hava Ayrıştırma Üniteleri

Katar’ın Ras Laffan Endüstri Şehrindeki Shell Pearl GTL (Gas-to-Liquid / doğal gazdan sıvı yakıt üretilmesi) tesisinin hava ayrıştırma ünitelerinin bütün inşaat, çelik, mekanik, boru ve kumlama-boya işlerinin yapımı ve geçici kamp ve ofis tesislerinin işletmesi ve devreye alma işleri gerçekleştirildi.

Pearl GTL Tesisi dünyanın en büyük gaz sıvılaştırma tesisidir.

Qatargas 3&4 Projeleri LNG Tesisi

Qatargas 3&4 projeleri 6 ve 7 proses hatlarındaki “Slug Catcher”, “Inlet”, atık su arıtma, sıvı atık, baca, yardımcı tesisler, soğutma suyu/deniz suyu, soğutma su pompa, kükürt stoklama tankları ve kimyasal tanklar bölgeleri inşaat, elektrik-enstrümantasyon, mekanik, boya ve izolasyon işlerinin yapımı gerçekleştirildi.

Yemen LNG Tesisi

Yemen Balhaf bölgesindeki LNG Tesisi 1 ve 2. Proses Hatları Projesi kapsamındaki Doğal Gaz Sıvılaştırma Proses ünitelerinin tüm mekanik ve elektrik montajı, enstrümantasyon, borulama, boya ve izolasyon işlerinin yapımı gerçekleştirildi.

Sakhalin-II LNG Tesisi

Sakhalin-II LNG Tesisi’nin Saha Dışı Tesisleri, Yardımcı Tesisleri ile Petrol İhraç Terminali’nin borulama ve çelik montajı işleri gerçekleştirildi.