GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş., 29 Mayıs – 2 Haziran 2013 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen KOMATEK 2013 Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarına katıldı.

GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş., 29 Mayıs – 2 Haziran 2013 tarihleri arasında, Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde, iki yılda bir düzenlenen, Türkiye’nin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan KOMATEK 2013 Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’na katıldı.

KOMATEK fuarı, iş ve inşaat makineleri sektörünün tüm temsilcilerini bir araya getiren, bunun yanı sıra müşterilerin, geniş bir yelpazede ürün karşılaştırmalarına olanak sağlayan çok önemli bir pazarlama platformudur. 750m² alan üzerinde, özgün stand tasarımıyla fuara katılan GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş., Zoomlion marka, yeni nesil beton pompalarının, kule vinçlerin ve ekskavatörlerin, Lonking marka tekerlekli yükleyicilerin, Mustang marka mini yükleyicilerin ve Weber marka hafif iş makinalarının tanıtımını yapmış, önemli iş bağlantıları gerçekleştirmiştir.